Pryma1

PRYMA - Stacja Paliw Zambrów

Stacja paliw PRYMA – 24h 7dni

STACJE PALIW 24h

Dogodnie zlokalizowana stacja paliw w Zambrowie. Dzięki dużym parkingom jest także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZANIA STACJI PALIW PRYMA W ZAMBROWIE ORAZ KORZYSTANIA Z DOSTĘPNYCH NA NICH USŁUG I PRODUKTÓW.

stacje paliw

Miła sprawna i fachowa obsługa klienta

Paliwa
Rafineria Gdańsk

Sklep

Mini gastronomia

Myjnia

Już teraz każdy powinien poznać wysoki standard, jaki oferuje najnowsza w Zambrowie Stacja Paliw PRYMA przy al. Wojska Polskiego 71.

W październiku 2015 roku z sukcesem zakończono budowę i oddano do użytku jedną z najnowocześniejszych stacji paliw w regionie. Z pewnością na tej stacji paliw zostaną zaspokojone wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Na Stacji Paliw PRYMA w Zambrowie zakupicie państwo niekwestionowanej jakości paliwa Rafineria Gdańsk dokładnie odmierzane przez najnowocześniejsze w Europie dystrybutory Wayne Dresser. Wśród gamy paliw oferowany jest też Olej Napędowy bez biododatków.

Od teraz właściciele „czterech kółek” mają wybór, w jaki sposób zadbać o swoje auto. Taki wybór daje państwu stacja PRYMA Zambrów udostępniając trzy rodzaje automyjni CHRIST: automatyczną, bezdotykową i tradycyjną. Sami państwo zdecydujecie, jaka metoda jest najlepsza dla waszego auta. Mało tego! Takie mycie możecie mieć zupełnie GRATIS. Wystarczy, że skorzystacie z Karty Stałego Klienta, dzięki której tankując na stacji PRYMA w Zambrowie, otrzymacie rabat na paliwo lub punkty na automyjnię.

Nie muszą się państwo przejmować, że przeoczyli super ceny na paliwa. Właściciele stacji paliw PRYMA zadbali o to przygotowując WEEKENDOWE PROMOCJE CENOWE. Możecie być pewni, że w każdy weekend na stacji PRYMA w Zambrowie przy „wylocie” na Czyżew zakupicie paliwa w super promocyjnych cenach.

Na wyjątkowe korzyści mogą liczyć też rolnicy i przedsiębiorcy z Zambrowa i okolic. Stacja paliw PRYMA w Zambrowie zaprasza do ścisłej współpracy. Dwadzieścia lat doświadczenia i otwarcie na klienta, jakie posiada kierownictwo stacji, pozwoli na wystosowanie korzystnej oferty dla każdej firmy i każdego rolnika. Warto nadmienić, że właściciele nowej PRYMY od 1995 roku prowadzą szanowaną w Łomży stację paliw PRYMA przy al. Legionów 141D.

Przez 24 godziny na dobę możecie państwo korzystać z oferty nowoczesnej Stacji Paliw PRYMA w Zambrowie przy al. Wojska Polskiego 71. Bez przerwy czynny jest też sklep doskonale zaopatrzony w artykuły spożywcze, papierosy, alkohole, lód w kostkach oraz płyny i akcesoria samochodowe. W kąciku kawowym serwowane są różne rodzaje kaw oraz kanapki, zapiekanki i hot-dogi.

Podsumowując: każdy powinien poznać wysoki standard, jaki oferuje stacja PRYMA. Kto nie skorzysta, ten starci. Najwyższa Jakość + Duże Korzyści = Stacja Paliw PRYMA.

Motto stacji brzmi:

W PRYMIE tankujesz
– zawsze zyskujesz!
HURT PALIW

Oferujemy Państwu hurtową sprzedaż:

  • OLEJ OPAŁOWY Lekki olej opałowy LOTOS RED 0,1 powstał w najlepszych na świecie laboratoriach, a przy jego tworzeniu wykorzystano najnowsze osiągnięcia przemysłu naftowego. Olej spełnia wymagania w zakresie parametrów jakościowych wynikających z norm DIN 51603-1 oraz PN-C-96024, a gwarancją ich zapewnienia jest ciągły nadzór, wynikający z wdrożonych wymagań zarządzania jakością, zgodnych z normą ISO 9001 w ramach funkcjonującego w Rafinerii Gdańskiej Sp. z o.o. Zintegrowanego Systemu Zarządzania (obejmującego również, oprócz ISO 9001, wymagania norm ISO 14001 w zakresie ochrony środowiska, a także ISO 45001 w zakresie bezpieczeństwa pracy).

  • OLEJ NAPĘDOWY EURODISEL Stosuje się jako paliwo do silników DIESLA. Produkt spełnia wymagania Warunków Technicznych Rafineria Gdańsk.

  • DOWÓZ Atutem naszego taboru są różne pojemności autocystern wraz z odpowiednio przeszkoloną załogą, co gwarantuje szybką oraz sprawną dostawę oleju opałowego i napędowego do każdego domu, gospodarstwa, przedsiębiorstwa.

  • OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA – MINI STACJE PALIW