Pryma1

PRYMA - Stacja Paliw Łomża

Stacja paliw PRYMA – 24h 7dni

STACJE PALIW 24h

Dogodnie zlokalizowana stacja w mieście Łomża. Dzięki dużym parkingom jest także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZANIA STACJI PALIW PRYMA ORAZ KORZYSTANIA Z DOSTĘPNYCH NA NICH USŁUG I PRODUKTÓW.

Miła sprawna i fachowa obsługa klienta

Paliwa
Rafineria Gdańsk

Sklep

Mini gastronomia

Myjnia

Bez przerwy czynny jest sklep doskonale zaopatrzony w artykuły spożywcze, papierosy, alkohole, lód w kostkach oraz płyny i akcesoria samochodowe. W kąciku kawowym serwowane są różne rodzaje kaw oraz kanapki, zapiekanki i hot-dogi.

Podsumowując: każdy powinien poznać wysoki standard, jaki oferuje stacja PRYMA. Kto nie skorzysta, ten starci. Najwyższa Jakość + Duże Korzyści = Stacja Paliw PRYMA.

Motto stacji brzmi:

W PRYMIE tankujesz
– zawsze zyskujesz!
HURT PALIW

Oferujemy Państwu hurtową sprzedaż:

  • OLEJ OPAŁOWY Lekki olej opałowy LOTOS RED 0,1 powstał w najlepszych na świecie laboratoriach, a przy jego tworzeniu wykorzystano najnowsze osiągnięcia przemysłu naftowego. Olej spełnia wymagania w zakresie parametrów jakościowych wynikających z norm DIN 51603-1 oraz PN-C-96024, a gwarancją ich zapewnienia jest ciągły nadzór, wynikający z wdrożonych wymagań zarządzania jakością, zgodnych z normą ISO 9001 w ramach funkcjonującego w Rafinerii Gdańskiej Sp. z o.o. Zintegrowanego Systemu Zarządzania (obejmującego również, oprócz ISO 9001, wymagania norm ISO 14001 w zakresie ochrony środowiska, a także ISO 45001 w zakresie bezpieczeństwa pracy).

  • OLEJ NAPĘDOWY EURODISEL Stosuje się jako paliwo do silników DIESLA. Produkt spełnia wymagania Warunków Technicznych Rafineria Gdańsk

  • DOWÓZ Atutem naszego taboru są różne pojemności autocystern wraz z odpowiednio przeszkoloną załogą, co gwarantuje szybką oraz sprawną dostawę oleju opałowego i napędowego do każdego domu, gospodarstwa, przedsiębiorstwa.

  • OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA – MINI STACJE PALIW