Auto pryma Adam Gosk

Serwis Opon Zambrów

Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Zapraszamy do korzystania
z naszych usług.

Pracujemy:
Poniedziałek – Piątek 7.00 – 17.00
Sobota 7.00 – 15.00

Najnowocześniejszy park maszynowy do napraw, zmian i wyważania opon, w pełni wyposażony warsztat wulkanizacyjny w Zambrowie dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy – to wszystko znajdziecie w PRYMIE! Poznaj całkowicie nowy wymiar wulkanizacji!

Serwis opon Zambrów.
Żadna opona nam niegroźna!

Wulkanizacja PRYMA w Zambrowie jest oficjalnym dystrybutorem opon Michelin. W ofercie posiadamy szeroki wybór opon do motocykli, samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, przemysłowych i rolniczych.

Ponadto naprawimy, załatamy, wyważymy, zmienimy i założymy każdą oponę – bez względu na jej wielkość! Nasze maszyny, gwarantujące największą możliwą dokładność, poradzą sobie doskonale zarówno z oponą motocyklową, jak i maszyny rolniczej, przemysłowej czy budowlanej.

Zapraszamy do najnowocześniejszego parku maszynowego Zambrowie! Nowo wybudowany, w pełni wyposażony warsztat wulkanizacyjny Zambrów, został dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy. Teraz twoje auto może poczuć się wyjątkowo!

Świetny sprzęt i profesjonalna obsługa tylko w wulkanizacji Zambrów

Nasze wyważarki wyposażone w skaner laserowy automatycznie i bezdotykowo, a co za tym idzie z wielką precyzją, tworzą profil felgi, dokonują wyboru programu i położenia ciężarków. Nad wszystkimi pracami czuwają specjalnie przeszkoleni profesjonaliści, którzy nie tylko nadzorują pracę maszyn, ale w pełni dostosowują usługi do wymagań indywidualnego kierowcy.

W wulkanizacji Zambrów napełnisz opony azotem!

Azot od dawna wypełnia opony kół w autach Formuły 1, które z powodu ogromnych prędkości narażone są różnego rodzaju zagrożenia. Dzięki azotowi opona kilkukrotnie dłużej utrzymuje właściwe ciśnienie, co jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa na drodze. W czasie jazdy pojazd lepiej trzyma się drogi na zakrętach, z większą skutecznością przyspiesza oraz hamuje dzięki równomiernemu przyleganiu opony na całej szerokości kontaktu z podłożem.

Ponadto pompowanie azotem pomaga w istotny sposób obniżać koszty eksploatacji. Testy przeprowadzone przez renomowanych producentów ogumienia dowiodły, że zaledwie 6% mniej tlenu w oponie, to o ponad 20% dłuższa jej żywotność. Ciśnienie w oponach wypełnionych tylko sprężonym azotem utrzymuje się nawet kilkukrotnie dłużej niż gdybyśmy wypełnili je zwykłym powietrzem. Jest to istotne, ponieważ ciśnienie mniejsze o zaledwie 0,6 bara od zalecanego w konkretnym pojeździe, może sprawić, że na danej oponie przejeździmy aż o połowę mniej kilometrów!

Co zrobić z nieużywanymi oponami?

Już nie musisz mieć garażu lub innego specjalnego miejsca, aby przechować sezonowo opony. W wulkanizacji Zambrów twoje opony będą bezpiecznie czekały na moment, kiedy zechcesz je wymienić. Odpowiednia temperatura otoczenia, wilgotność oraz pozycja ich składowania są bardzo ważne i pomagają wydłużyć żywotność opon.

Szeroka oferta akumulatorów i innych akcesoriów samochodowych

Wulkanizacja Zambrów oferuje akumulatory różnych marek: Varta , Fiamm, Eurostart czy Novelbat do wszystkich pojazdów, również do motocykli i łodzi. Poza tym w ofercie są felgi, różnego rodzaju akcesoria samochodowe, płyny eksploatacyjne oraz smary.

Pomożemy dobrać olej do twoich potrzeb

Już nie musisz się zastanawiać, który olej będzie najlepszy dla twojej maszyny. Wulkanizacja Zambrów to również szeroka gama wyłącznie oryginalnych olejów renomowanych producentów do różnych typów pojazdów. Co ważne, jest oficjalnym dystrybutorem środków smarnych firmy FUCHS. Przy podejmowaniu decyzji trzeba wziąć pod uwagę różne rzeczy: czy często korzystamy z maksymalnych osiągów silnika, jeździmy tylko na krótkich dystansach, czy po zapylonej drodze itp. Przyjedź do wulkanizacji w Zambrowie, a fachowcy doradzą, jaki płyn wybrać i wykonają jego wymiany.